Beginnerscursus

De nieuwe beginnerscursus voor volwassenen begint op 2 December 2018.

Meer informatie

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Schutters van Attila actief bij het Delftse Park in Delft

14-09-2014

Om 8:15 vertrokken Gerard, Casper en Alejandro uit Leiden en om +- 9:00 uur kwamen ze aan op de locatie van de 3D wedstrijd in Delft.

Een ander groepje van Attila bestaande uit Jan van Hulten, Anne Heijnen, Mark van Ruiten en Dennis van Maren arriveerde een aantal minuten later. De 3D wedstrijd werd georganiseerd door HBSV Willem Tell te Delft en er kwamen weer schutters uit alle hoeken van Nederland met verschillende soorten bogen. We hadden genoeg tijd om ons in te schrijven bij een baan en om onze bogen op te bouwen. De ontvangst was weer vriendelijk en gastvrij en ook de catering was ook goed geregeld.

 

Na een kop koffie en een koek ging de 3D wedstrijd om 9:45 uur van start.

In groepjes van 6 personen doorkruisten we het park. Het was een mooi parcour met 28 targets, door het recreatiepark Delftse Hout. Net als in voorgaande 3D wedstrijden zitten de targets op verschillende plekken in het park, dus was het soms een behoorlijk karwei om raak te schieten. Er zijn regelmatig pijlen gebroken, verbogen of ze zaten vast in een boom of tak.

Weinig schutters hadden alle targets geraakt, maar daar ging het in principe niet om.

We schoten voor ons plezier en het was een geslaagde 3D wedstrijd.

Volgend jaar weer.

Voor meer foto's zie ons fotoalbum.
Alejandro Hodes