Beginnerscursus

De nieuwe beginnerscursus voor volwassenen begint op 2 December 2018.

Meer informatie

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Haaglanden Jeugdtoernooi (4)

Haaglanden Jeugdtoernooi

Vandaag, zondag 21 september, was de laatste wedstrijd van het Haaglanden JeugdToernooi. Bij RIS'98 was, in samenwerking met de Romeinen, een indoor van twee rondes. Eigenlijk best wel een saaie wedstrijd want er werd gewoon op 18 meter op 40 centimeter blazoenen geschoten.

Marscha werd 3e bij de cadetten barebow, Frank werd hierbij 2e. Verder werd Sander 1e bij de junioren barebow.

Na de prijsuitreiking van de wedstrijd werden er nog allround prijzen uitgereikt. Hiervoor kwamen de schutters met de meeste punten over alle 4 de wedstrijden inFoto HJT4 aanmerking. Sander kreeg de allround prijs voor de categorie junior barebow.

Wij, Iede en Marleen, vonden het een heel leuk toernooi en hopen volgend jaar op nog meer jeugdleden van onze vereniging.

Op de foto van links naar rechts: Marscha, Gemma, Sander, Patrick, Koen en Frank.