Beginnerscursus

De nieuwe beginnerscursus voor volwassenen begint op 2 December 2018.

Meer informatie

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Open Dutch Championships Run Archery

Nederlandse Open Kampioenschap Run ArcheryDSCN7320

Op het terrein van HKS Zoetermeer werd op zaterdag 27 september de "Open Dutch Championchips Run Archery" geschoten.Deze wedstrijd telde ook voor het Nederlands Kampioenschap mee.

Onder een sterk deelnemersveld van Russen, Duitsers en Nederlanders waren Jori van Starkenburg en Daphne Koper. Beide schoten ze een mooie wedstrijd waarbij Jori in de finale 5e is geworden bij de heren. Daphne is na de Russische dames en DSCN7324een Duitse dame  4e geworden. Omdat zij de beste Nederlandse dame was, is zij ook Nederlands kampioene Run Archery.