Uitnodiging Clout 1 september 2019

Clout 2019 uitnodiging voor leden

De Buitencommissie organiseert dit jaar de Cloutverschieting op zondag 1 september op het terrein bij de ruïne van Teylingen.

Drie jaar geleden heeft Attila voor het laatst daar een Cloutverschieting georganiseerd, wat toen helaas niet door ging vanwege hevige storm. De afgelopen twee jaar zijn wij te gast geweest bij de Ripse Ruiters in Rijpwetering, maar omdat de mogelijkheden voor Teylingen weer open waren heeft de Buitencommissie deze dag daar weten te reserveren. Wij hopen dit jaar op mooi en rustig zomer weer!

Schrijf je nu in. Er zijn 50 plaatsen!! Check de flyer om je aan te melden en voor meer informatie.

Wil je weten wat een Cloutverschieting inhoud? Vraag het ons bij een van de buitenschiet momenten op de IJsbaan in Lisse!

jankees_h600_b200.png