Halloween 2019

Beste schutters het is alweer bijna Halloween en daarom organiseert Attila op zaterdag 2 november de jaarlijkse Halloween Verschietingen. Bij dit spooky feest hangt er een griezelig sfeertje bij Attila. We hebben zojuist alvast spinnen vrijgelaten in de schiethal dus we verwachten veel spinnenwebben en er is een ware vleermuisinvasie. Tijdens de gehele verschieting wordt er Halloween muziek afgespeeld, de verlichting staat uit en is vervangen door een prachtige sfeerverlichting.

Verkleed
Het is de bedoeling dat iedereen zichzelf verkleedt/vermomt, hoe griezeliger hoe beter. Er is een prachtige prijs te winnen voor degene met de creatiefste verkleding.

Wedstrijd
Verder is er per categorie 1 prijs te winnen voor de beste schutter. De categorie├źn zijn traditioneel, barebow, recurve en compound. Er wordt geschoten op een afstand van 13 meter en er zijn 13 rondes van 4 pijlen.
De prijzen zijn zeer uniek en zeldzaam want Hergen Schuringa heeft ze zelf bedacht en gemaakt.

We hopen jullie allen te zien op zaterdag 2 november. Aanvang: 19.00 uur. Begin wedstrijd: 19.30 uur.

 

Halloween 2019

jankees_h600_b200.png