Nieuwjaarsverschieting 2020

Na de Sint komt Kerst en oud & nieuw. Dat is voor de meeste mensen een gezellige en drukke periode waarin veel gegeten, gedronken en gelachen wordt. Wij van Attila gaan in deze tijd geen verschietingen organiseren, maar wij hopen dat iedereen een fijne Sint viering heeft gehad en wij wensen allen een fijne Kerst en een goed Nieuwjaar toe.

Een goed begin
Wel organiseert Attila voor alle leden op zondag 5 januari om 14:00 uur de nieuwjaarsverschieting. Bij deze gezellige gelegenheid geven we elkaar een stevige hand en wensen we elkaar een gelukkig Nieuwjaar toe. Uiteraard willen jullie meer dan alleen een hand en een goede wens… jullie willen schieten. En dat kan!

Wedstrijd
We organiseren een kleine wedstrijd en per categorie wint degene met de meest geschoten punten. De afstand is 20 meter met 10 rondes van 3 pijlen op een zeer apart blazoen.

Borrel
Na dit leuke verschiet nodigt het bestuur jullie graag uit in de kantine voor een glas champagne en een borrelnootje. Tot dan!!

 

JanKees_b200_h400.png